Atsakomybės ribojimas

Visa internetinėje svetainėje-parduotuvėje (toliau – „ISP“) esanti tekstinė ir grafinė informacija yra UAB „Tantas“ nuosavybė ir yra ginama bei saugoma įstatymo nustatyta tvarka.

Kopijuoti, spausdinti ar kitaip atgaminti bei platinti be raštiško UAB „Tantas“ sutikimo griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama be išankstinio raštiško UAB „Tantas“ sutikimo kituose tinklalapiuose daryti nuorodas į šią ISP.
Visą ISP esančią informaciją be UAB „Tantas“ sutikimo galima naudoti tik asmeniniais tikslais numatytais LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme.

UAB „Tantas“ negarantuoja pateiktos informacijos teisingumo ir neatsako už joje pasitaikančias klaidas, netikslumus ar nepilną turinį.

UAB „Tantas“ atsiriboja nuo bet kokios atsakomybės, dėl patirtų finansinių ar moralinių svetainės lankytojų nuostolių, patirtų naudojantis šios ISP turiniu.

ISP gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių tinklapius. UAB „Tantas“ neatsako už šiuose tinklapiuose pateiktą informaciją, jos turinį ir vykdomą veiklą, net jeigu lankytojas patenka į šiuos tinklalapius per ISP esančias nuorodas.

UAB „Tantas“ administracija pasilieka teisę bet kada ir iš anksto nepranešusi keisti ISP turinį. Administracija neatsako už vėluojantį informacijos atnaujinimą.

Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekiant padaryti, kad mūsų e-parduotuvė būtų kiek įmanoma patogi Jums. Prašome susipažinti su mūsų privatumo politiką. plačiau

Šioje svetainėje yra naudoajmi slapukai, kad turėtumėte geriausią įmanomą naršymo patirtį. Jei ir toliau naudositės šia svetaine arba spustelėsite "Sutinku" žemiau, mes laikysime, kad Jūs sutinkate su Privatumo politika ir slapukų naudojimu.

Uždaryti