HoReCa APRANGA

HORECA PRIJUOSTĖS RESTORANAMS, KAVINĖMS  IR VIEŠBUČIAMS.

Prijuostes moterims, vyrams abiems, gastro apranga, apranga padavejams. Juodos isskirtines prijuostes abiems.

Kodėl profesionalai renkasi mus ?

HoReCa prijuostės UGI

PLATUS ĮVAIRIŲ MODELIŲ PASIRINKIMAS. Restoranams, kavinėms ir viešbučiams galima naudoti visus UGi prijuosčių modelius.

PAGAMINTA LIETUVOJE. Visos UGi prijuostės kuriamos ir siuvamos Lietuvoje.

PAVYZDŽIŲ SIUVIMAS arba suderinto modelio su pakeitimais VIZUALIZACIJOS paruošimas.

GALIMYBĖ IŠPILDYTI KLIENTO NORUS – pasirinkti spalvas (galimų spalvų palete rasite nuspaude čia, tačiau atkreipkite dėmesį, jog šioje lentelėje yra ne visos spalvos, kurias yra galimybė pasiūlyti) pritaikyti būtent išsirinktus modelius pagal Jūsų viziją.

LOGOTIPŲ SIUVINĖJIMAS, SPAUSDINIMAS AR IŠRAIŽYMAS LAZERIU. Yra galimybė uždėti logotipą net ant kišenių, apykaklės ar kitų vietų, nes gamybą organizuojame patys. Paruošiame logotipo vizualizaciją, rekomenduojame geriausius matmenis ir vietą logotipui uždėti.

KOKYBĖ. Daugiausia savo gamyboje naudojame audinius, pagamintus iš poliesterio ir medvilnės. Tai užtikrina audinio ilgaamžiškumą, nes poliesterio pluoštas audinyje suteikia privalumų prieš 100% medvilninį audinį. Audinys mažiau traukiasi, mažiau glamžosi, geriau lyginasi, daug ilgiau išlieka intensyvi spalva.

AUDINIAI PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Mūsų naudojami audiniai yra tinkami ilgalaikiam profesionaliam naudojimui bei turi sertifikatus.

PRAMONINIS SKALBIMAS. HoReCa prijuostėms naudojami audiniai atitinka pramoninio skalbimo standartus, tokius kaip audinio susitraukimas, plaušavimasis, stiprumas ir raukšlių atsistatymas.

KOMFORTAS.  Audinio sudėtyje yra medvilnės, kuri leidžia gaminiui geriau kvėpuoti.

 

 

UGi – HoReCa prijuostės restoranams, kavinės ir viešbučiams. Su mūsų prijuostėmis, skirtomis tiek vyrams, tiek moterims, jūsų darbuotojai jausis išskirtinai pasipuošę !

 

PRIJUOSČIŲ MODELIUS, KURTUS SPECIALIAI RESTORANAMS, KAVINĖMS IR VIEŠBUČIAMS, GALIMA PERŽIŪRĖTI ČIA: PRIJUOSTĖS RESTORANAMS

UGI PRIJUOSČIŲ GALIMŲ SPALVŲ PALETĖ:

UŽPILDYKITE FORMĄ IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME:

Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekiant padaryti, kad mūsų e-parduotuvė būtų kiek įmanoma patogi Jums. Prašome susipažinti su mūsų privatumo politiką. plačiau

Šioje svetainėje yra naudoajmi slapukai, kad turėtumėte geriausią įmanomą naršymo patirtį. Jei ir toliau naudositės šia svetaine arba spustelėsite "Sutinku" žemiau, mes laikysime, kad Jūs sutinkate su Privatumo politika ir slapukų naudojimu.

Uždaryti